2Br Deluxe Shine Flat - 1Min Las Canteras Las Palmas de Gran Canaria

Gran Canaria
2br Deluxe Shine Flat - 1min Canteras * Las Palmas de Gran Canaria
4.0 Skikkelig
3 anmeldelser

2Br Deluxe Shine Flat - 1Min Las Canteras Las Palmas de Gran Canaria

Faro, 3, Las Palmas de Gran Canaria, Spania Se kart
2Br Deluxe Shine Flat - 1Min Las Canteras leiligheten tilbyr et komplett kjøkken samt rom med et skrivebord, kaffe/tekoker og tv. Santa Catalina-parken er 1 km fra leiligheten og Playa de Las Canteras ligger 1,1 km unna.
Viktige severdigheter i Las Palmas de Gran Canaria, som La Isleta og La Puntilla ligger ikke langt unna. Boligen ligger 5 minutters gange fra Clipper La Puntilla og tilbyr retter av italiensk mat. Du kan komme deg til Kanarisk museum på et par minutter med bil.
Boligen består av 1 soverom. Det er 1 baderom.
Albareda er en lokal bussholdeplass som ligger innenfor 250 meter unna.
+ Mer - Mindre
Hovedfunksjoner
  • Wi-Fi
  • + Mer

Kart

Turistattraksjoner i

Gran Canaria
Flyplasser
  • Gran Canaria flyplass - 27 km

Priser & Tilgjengelighet

Vennligst vent, vi sjekker ledige rom for deg.
Fasiliteter

Generell

  • Wi-Fi

Spisning

  • Vannkoker
  • Kjøkkenutstyr/ kjøkkenredskaper

Romkomfort

  • Sitteområde
  • Te- og kaffefasiliteter
  • Strykefasiliteter
  • Vaskemaskin
Hovedfunksjoner
  • Wi-Fi

Politikk

Innsjekking: fra 15:00 til 21:00
Utsjekking: til 11:00
Skriv inn datoene dine
Skriv inn datoene dine
Lø 4 Jul
Sø 5 Jul
Gjester
Søker etter hoteller i Gran Canaria